Pas divorcit me Brad Pitt, Gjyakata ka kërkesën urgjente për Angelina Jolie (FOTO) – AlpeGossip
Pas divorcit me Brad Pitt, Gjyakata ka kërkesën urgjente për Angelina Jolie (FOTO)

Pas divorcit me Brad Pitt, Gjyakata ka kërkesën urgjente për Angelina Jolie (FOTO)

Ata të dy ishin një ndër çiftet më të dashur në Hollywood, por divorci nuk kurseu as martesën e tyre. Anxhelina Jolie dhe Brad Pitt firmosën divorcin para disa muajsh, por që proçeset vazhdojnë ende.

Në momentin kur ka firmosur aktores i është kërkuar nga gjykatësi se duhet ta lejojë Brad Pit-in të shikojë fëmijët rregullisht derisa ajo të mbarojë xhirimet e filmit Maleficent 2 në Mbretërinë e Bashkuar këtë verë. Madje trupi gjykues në Los Angeles mendon se sa më shumë kohë fëmijët të kalojnë me babain aq më mirë do jetë për zhvillimin e tyre. Është e domosdoshme për ta që të kenë një marrëdhënie të fortë dhe të shëndetshme me prindërit, ndaj edhe i rikujtojnë edhe njëherë kërkesën Angelina Jolie-së.