NË MUAJIN E 6-TË TË SHTATZANISË/ Meghan Markle tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
NË MUAJIN E 6-TË TË SHTATZANISË/ Meghan Markle tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

NË MUAJIN E 6-TË TË SHTATZANISË/ Meghan Markle tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Meghan Markle është në pritje të fëmijës së saj të parë me Princ Harryn.

Dhe barku i saj i rrumbullakosur vihet në dukje çdo ditë e më shumë.

Gjatë një vizite në Brinsworth House, azil pleqsh në Britani, Dukesha ishte në qendër të vëmendjes.

E veshur me një fustan vuri në pah format e saj në muajin e 6-të të shtatzënisë.