KA MUAJ PA E PARË/ Nuk do ta besoni se ç’bën për Stresin nëna e Keisit (FOTO) – AlpeGossip
KA MUAJ PA E PARË/ Nuk do ta besoni se ç’bën për Stresin nëna e Keisit (FOTO)

KA MUAJ PA E PARË/ Nuk do ta besoni se ç’bën për Stresin nëna e Keisit (FOTO)

Siç dihet prej muajsh tashmë, reperi Stresi është brenda për shkak të problemeve me drejtësinë, mirëpo pavarësisht kësaj bashkëshortja e tij Keisi ka treguar se e mbështet Stresin dhe nëpërmjet postimeve ka rrëfyer se mezi pret që ai të dal.

 

Siç duket Keisi nuk është e vetmja që e ndjenë mungesën e reperit pasi së fundmi ajo ka treguar se edhe nëna e saj mezi pret që të dal jashtë. Në një postim të bërë së fundmi në ‘Instasotry’, Keisi ka treguar se nëna e saj ka vendosur muzikën e  Stresit dhe e ka ngritur atë me zë të lartë në shtëpi.

“Kur e dëgjon muzikën nga ana tjetër e shtëpisë dhe e kupton që mami po e dëgjon dhëndrin e vet.. derë në kupë të qiellit e ka çuar”,  ka shkruar Keisi duke treguar se nëna e saj është fansja numër 1 e Stresit