MORENA TARAKU SHFAQET PROVOKUESE/ Fotoja që po “thyen” rrjetet. Hap këmbët dhe çon dorën lartë – AlpeGossip
MORENA TARAKU SHFAQET PROVOKUESE/ Fotoja që po “thyen” rrjetet. Hap këmbët dhe çon dorën lartë

MORENA TARAKU SHFAQET PROVOKUESE/ Fotoja që po “thyen” rrjetet. Hap këmbët dhe çon dorën lartë

Morena Taraku është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Bukuria e saj, veçmas linjat trupore bëjnë që ajo të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Ish-missi dhe këngëtarja vjen kaq ‘e zjarrtë’ në fotografinë e fundit, teksa trupi i saj duket fantastik në xhinse.

Ndryshe Morena këtë verë ka qenë më se aktive me koncerte, por edhe lansoi projekt muzikor.