DASHURIA MË E FORTË SE GJITHÇKA/ Partneret e VIP-ave që tashmë janë bërë pjesë e SHOWBIZZIT – AlpeGossip
DASHURIA MË E FORTË SE GJITHÇKA/ Partneret e VIP-ave që tashmë janë bërë pjesë e SHOWBIZZIT

DASHURIA MË E FORTË SE GJITHÇKA/ Partneret e VIP-ave që tashmë janë bërë pjesë e SHOWBIZZIT

Histori të bukura dashurie ka pasur në showbizzin shqiptar, por ato që ngelen gjatën gjatë në memorie dhe që komentohen shumë janë lidhjet që janë zbuluar papritur dhe atëherë kur më pak na e priste mendja.

Partneret e këtyre VIP-ave më parë jo të njohura, janë kthyer tashmë në personazhe shumë të dashura për publikun madje edhe më të ndjekura nga vetë partnerët e tyre.

Alpe.Gossip rikujton disa prej tyre.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha një nga çiftet më të reja të showbizit. Sara një person jopublik tashmë është bere pjesë e lajmeve rozë, kjo edhe per shkak të postimeve të shpeshta dhe stilit që ka. Çifti shumë shpejtë do bëhen prindër të një vajze.

Gaz Paja dhe Ira Seferi janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Çifti është njohur në një film edhe pse Ira ska lidhje me aktrimin. Janë prindër të një djali dhe duken shumë të dashuruar me njeri tjetrin.

View this post on Instagram

#funday #exploring 🌊

A post shared by Ira•seferi (@iraseferi) on

Blero dhe Afrona Dika një çift që dashurinë e tyre e kurorëzuan me martesë. Blero është një këngëtar i cili numëron shumë hite gjatë karrierës dhe lidhjet e tij, ajo që ia ka rrëmbyer zemrën është Afrona e cila në pak kohë mundi të bëhej e famshme dhe kjo falë Bleros dhe bukurisë së saj.

View this post on Instagram

2019❤️ @bleromuharremi ❤️

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë njohur në koncerin e këngëtarit. Andra në atë kohë një vajzë e panjohur për publikun, por tani ajo njihet dhe ndiqet nga shumë njerëz në rrjetet sociale.

View this post on Instagram

♥️♥️ @andrradestani @ansihoxhaa

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë prindër të katër fëmijëve. Edhe Ariana gjithashtu nuk ka qën person publik por tani ajo njihet në gjithë vendin falë famës që ka marrë nga këngëtari.

View this post on Instagram

Good morning

A post shared by Arianna (@arianafejzullahu) on