“TI JE TRËNDAFIL, UNË JAM…”/ Lori Hoxha poston FOTON dhe ka një “kunjë” për… – AlpeGossip
“TI JE TRËNDAFIL, UNË JAM…”/ Lori Hoxha poston FOTON dhe ka një “kunjë” për…

“TI JE TRËNDAFIL, UNË JAM…”/ Lori Hoxha poston FOTON dhe ka një “kunjë” për…

Lori Hoxha tashmë një nga personazhet VIP-a më të dashura për publikun.

Kohët e fundit ndryshe nga herët e tjera që e shohim pak aktive në rrjetet sociale këtë herë trashëgimtarja e Top-Chanel ka zgjedhur të jetë shumë po shume aktive ne postime dhe Instastory. Së fundmi, Lori ndodhet në Stamboll.

Ajo ka postuar foto së fundmi në instagram e rrethuar nga lulet e borës dhe e kuruar deri në detaje si gjithmonë që jemi mësuar ta shohim. “Ti je trëndafil, unë jam lule bore bojëqielli. Ne nuk jemi njësoj”, shkruan Lori.

Nuk i dihet për kë e ka patur këtë Lori por na mbetet të themi që ajo i ka dhënë një bukuri ati vendi të mbushur me lule bore./ Alpe.Gossip.al

View this post on Instagram

real life

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on