“SHQIPËTARËT KANË NGRËNË GROSHË GJITHË JETËN, TANI ME FILMA”/ Capital T i kthehet ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
“SHQIPËTARËT KANË NGRËNË GROSHË GJITHË JETËN, TANI ME FILMA”/ Capital T i kthehet ndjekësit (FOTO)

“SHQIPËTARËT KANË NGRËNË GROSHË GJITHË JETËN, TANI ME FILMA”/ Capital T i kthehet ndjekësit (FOTO)

Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T ka publikuar një video me këngën “Flawless” në Instagram. “”Flawless” jam shumë krenar për ty! Krejt ndryshe nga çfarë bën industria dhe prapë ja dole me triumfu me sukses”, ka shkruar ai krahas videos.

Fansat e kanë mbështetur dhe përgëzuar në komente, mirëpo jo të gjithë ndajnë të njëjtin mendim. Në sy ka rënë komenti i një ndjekësi i cili i shkruan të heqë dorë nga këngët me gucci e me shampanjë.

“Pash Zotin veç kenge me gucci, shampanje e kshu mos beni me se ka fillu tu na dal gjak nga veshet. Shqiptaret tan jeten kane ngrene groshe, na bejne filma tani”, i ka shkruar ai. Capitali nuk ia ka kursyer një përgjigje epike.

“Prandaj që tani na ka ardh dita bëjmë filma. Po groshin e hamë prapë ne, çke ti”, ka replikuar reperi.