23 VJETORI I FEROS/ Arbenita zbulon dhuratën që i bëri për ditëlindje dhe nuk ua pret mendja (FOTO) – AlpeGossip
23 VJETORI I FEROS/ Arbenita zbulon dhuratën që i bëri për ditëlindje dhe nuk ua pret mendja (FOTO)

23 VJETORI I FEROS/ Arbenita zbulon dhuratën që i bëri për ditëlindje dhe nuk ua pret mendja (FOTO)

Reperi i njohur Fero feston sot ditëlindjen. Ai mbush 23-vjeç dhe në ditën e tij të veçantë publikoi këngën më të re, të titulluar “2 Pac”.

Fero ka marrë urime dhe dhurata të shumta në 23-vjetorin e tij dhe sigurisht nuk ka munguar një surprizë nga partnerja, Arbenita Ismalji. Modelja ka publikuar në Instastory foton e një torte me dizanj marijuane.

“Ditëlindja e baes”, ka shkruar ajo krahas fotos. Arbenita ndodhet pranë të dashurit në ditën e tij speciale, pasi ka udhëtuar për në Gjilan.