KOPJA E MAMIT! Djali i vogël i Xhemit është rritur dhe është thjesht i adhurueshëm (FOTO) – AlpeGossip
KOPJA E MAMIT! Djali i vogël i Xhemit është rritur dhe është thjesht i adhurueshëm (FOTO)

KOPJA E MAMIT! Djali i vogël i Xhemit është rritur dhe është thjesht i adhurueshëm (FOTO)

Moderatorja e njohur Xhemi Shehu është mjaft diskrete kur bëhet fjalë për jetën e saj private.

Rreth bukuroshes dimë që është e martuar dhe ka dy djem që quhen Martin dhe Gabriel.

Para disa ditësh  moderatorja publikoi një foto me Martinin, ku shfaqeshin duke bërë një shëtitje krah njëri-tjetrit dhe ç’të themi? Ai është mjaft i pashëm dhe duket se i ngjan shumë mami Xhemit.

Djalin e madh e pamë, mirëpo si duket djali i vogël?

Moderatorja na e ka shuar kuriozitetin të gjithëve ditën e sotme teksa ka publikuar në Insta Story-in e saj një foto me Gabrielin dhe ai është thjesht i adhurueshëm dhe na i mori zemrat të gjithëve.

Siç edhe ju mund ta shikoni, ai është një kopje e mamit!