“AI E DI DHE SI FLE GJUMË…”/ Bruno shpërthen kundër ish-it të Alvisës, që u bë pjesë e programit – AlpeGossip
“AI E DI DHE SI FLE GJUMË…”/ Bruno shpërthen kundër ish-it të Alvisës, që u bë pjesë e programit

“AI E DI DHE SI FLE GJUMË…”/ Bruno shpërthen kundër ish-it të Alvisës, që u bë pjesë e programit

Sonte në “Përputhen Prime” erdhi një konkurrent i ri. Ish-i dashuri i Alvisës, Hysen Rama u bë pjesë e programit, duke shokuar Alvisën por dhe pjesën tjetër të studios.

Bruno u shpreh kategorikisht kundër pranimit të tij në “Përputhen”, duke thënë se duhet të largohet.

“Kanë pasur tre vite bashkë, ai e di dhe si fle gjumë. Ai ka përparësi, si dreqin do dalë në takim? Ç’është kjo ribashkim, apo “Përputhen”?”, u shpreh Bruno.

Ndërkohë, Hyseni tha se ai dhe Alvisa kanë mbyllur gjithçka.