SEKSI DHE JOSHËSE/ Lori Hoxha publikon fotot nga ceremonia e dasmës së Sarës dhe Ledionit – AlpeGossip
SEKSI DHE JOSHËSE/ Lori Hoxha publikon fotot nga ceremonia e dasmës së Sarës dhe Ledionit

SEKSI DHE JOSHËSE/ Lori Hoxha publikon fotot nga ceremonia e dasmës së Sarës dhe Ledionit

Deri më sot familja Hoxha nuk kishte zbulur asnjë foto nga dasma e Sarès dhe Ledionit.

Dje Lori hoxha u është përgjigjur fansave  në lojën virale “ask and question” ku tregoi se arsyeja që nuk ishin postuar foto ishte se edhe ata vet nuk i kishin.

Para disa minutash ajo ka publikuar tre foto nga dasma dhe duket e mrrekullueshme.