Megi Topalli ndjek gjurmët e së ëmës/ Takon Prodin në konferencë (FOTO) – AlpeGossip
Megi Topalli ndjek gjurmët e së ëmës/  Takon Prodin në konferencë (FOTO)

Megi Topalli ndjek gjurmët e së ëmës/ Takon Prodin në konferencë (FOTO)

Megi Topalli ka ndarë një foto speciale në rrjetet sociale. Vajza e Jozefina Topallit duket se po ndjek pasionin e madh të së ëmës, politikën. Ajo ka takuar ish kryeministrin italian Romano Prodi gjatë një konference ku ka qenë pjesëmarrëse. Foton e ka shoqëruar edhe me elozhe për politikanin e dashur nga shqiptarët. “Sot në ditën e dytë të konferencës isha e nderuar të takoja një ndër europianistët më të mëdhenj të kohës. Përveçse një profesor i madh i ekonomisë, ish kryeministër i Italisë, President i KE dhe mbështetës i vendit tim në procesin e integrimit” shkruan Megi në facebook.