Lori i zgjedh shokët më të mirë se vetja dhe sapo e tregoi publikisht: Nëse shikoni dikë… (FOTO) – AlpeGossip
Lori i zgjedh shokët më të mirë se vetja dhe sapo e tregoi publikisht: Nëse shikoni dikë… (FOTO)

Lori i zgjedh shokët më të mirë se vetja dhe sapo e tregoi publikisht: Nëse shikoni dikë… (FOTO)

Lori Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria e saj. E shohim gjatë gjithë kohës me pushime dhe komentohet shumë për veshjet e saj të shtrenjta, të cilat pëlqehen shumë nga femrat e tjera dhe kthehen në trend.

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha publikon shpesh në rrjete sociale shprehje që kanë të bëjnë me të.

Këtë herë ajo ka postuar një story në rrjete sociale ku shkruan:

“Nëse do të shohësh ndonjëherë dikë që qëndron pranë meje, atëherë ai duhet të jetë patjetër më i/e mirë se unë në diçka,”-ka shkruar Hoxha.

Nuk e dimë se për kë e ka fjalën, por Lori sapo na tregoi që është besnike e shprehjes së urtë popullore: “shokun zgjidhe më të mirë se vetja”