Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z, i bëjnë ”diss” familjes Kardashian-Jenner (FOTO+ VIDEO) – AlpeGossip
Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z, i bëjnë ”diss” familjes Kardashian-Jenner (FOTO+ VIDEO)

Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z, i bëjnë ”diss” familjes Kardashian-Jenner (FOTO+ VIDEO)

Beyonce dhe Jay Z, janë dy personazhe shumë të njohur në botën e muzikës. Padyshim zëri fantastik i Beyonces dhe mënyra e repit që bën Jay Z, i kanë bërë shumë të famshëm dy personazhet në fjalë.

Mesa duket çifti janë duke përgatitur një album të përbashkët. Së fundmi ata kanë surprizuar fansat me këngën e re “Top Off”, këngë e cila flet për famën e tyre dhe në disa rreshta i bëjnë “diss” familjes Kardashian-Jenner.

Nëse ju kujtohet para pak javësh kur Kylie nxori videon e vajzës theu rekord pëlqimesh duke e kaluar Beyoncen në vendin e dytë.

Në tekstin e këngës këngëtarja tregon se edhe pse është e dyta për nga pëlqimet ajo do të jetë gjithmonë e para për publikun, prandaj askush nuk mund të mendojë se e ka mposhtur.