JANË KTHYER NË “FIKSIM”/ 2019 filloi me hite! Ja këngëtarët që nuk po ndalen me sukseset (VIDEO) – AlpeGossip
JANË KTHYER NË “FIKSIM”/ 2019 filloi me hite! Ja këngëtarët që nuk po ndalen me sukseset (VIDEO)

JANË KTHYER NË “FIKSIM”/ 2019 filloi me hite! Ja këngëtarët që nuk po ndalen me sukseset (VIDEO)

Viti 2019 duket se ka qenë një ogur i mirë për këngëtarët shqiptar, të cilët nuk po ndalen me sukeset e tyre.  Herë kemi qarë dhe herë e kemi gdhirë nëpër party me muzikën e disa prej këngëtarëve që po kryesojn listat.

Por të gjithë jemi kurioz të dimë cilat janë këngët që po bëjnë namin dhe po tërbojn të rinjtë, i dëgjojmë kudo rrugë, televizion,festa.

Ja 10 artistët që po na çmendin me këngët e tyre.

Xhensila Myrtezai

 

Elvana Gjata

Tayna

Dafina Zeqiri

Majk

Mozzik dhe Loredana

Ledri Vula dhe Lyrical Son

Rina

Genc Prevlukaj

Greta Koçi

AlpeNews.al