I adhuroni për talentet e tyre! Zbuloni se në çfarë degësh janë diplomuar vajzat e famshme të showbizz-it (FOTO) – AlpeGossip
I adhuroni për talentet e tyre! Zbuloni se në çfarë degësh janë diplomuar vajzat e famshme të showbizz-it (FOTO)

I adhuroni për talentet e tyre! Zbuloni se në çfarë degësh janë diplomuar vajzat e famshme të showbizz-it (FOTO)

Sot janë disa nga vajzat më të talentuara të showbizz-it dhe shumë prej shumë i adhuroni për talentin me të cilin janë identifikuar në publik.

Talenti sjell suksesin, por lind pyetja: “A e keni menduar ndonjëherë se për çfarë janë diplomuar vajzat e famshme të showbizz-it?

Njihuni me diplomimet përkatëse të yjeve tuaj të preferuar të showbizz-it shqiptar.

Elvana Gjata është diplomuar për Regji.

Eni Koci është diplomuar për Mjeksi.

Ingrid Gjoni për Aktrim.

Enca dhe Xhensila janë diplomuar në të njëjten degë Mardhënie me Publikun.

Eneda Tarifa është diplomuar për Filozofi.

Rosela Gjylbegu është diplomuar ne Shkenca Politike dhe e ushtron këtë profesion.