Pasi e ofendojnë, Noizy kapet keq me komentuesit, por më pas pendohet dhe i fshin komentet. Mund t’i lexoni këtu (FOTO) – AlpeGossip
Pasi e ofendojnë, Noizy kapet keq me komentuesit, por më pas pendohet dhe i fshin komentet. Mund t’i lexoni këtu (FOTO)

Pasi e ofendojnë, Noizy kapet keq me komentuesit, por më pas pendohet dhe i fshin komentet. Mund t’i lexoni këtu (FOTO)

Në një video të publikuar mbrëmjen e kaluar në Instagramin e tij, ku po këndonte një pjesë të ri teksti, Noizy u sulmua keq.

Njëra prej komentueseve fyen muzikën që bën reperi duke i shkruar: Nuk e di çfarë flet por je shumë qesharak. Kur mendoj muzikën e vërtetë dhe ty, s’e di dmth, nuk më del 3-hapshi’. Por si rrallëherë herë 31 vjeçari ka replikuar me komentuesen duke bërë ironi me të: ‘E mir, bëje profilin privat të paktën se do të t’i marrin fotot’, duke nënkuptuar se vëmendja e tij thjeshtë po e bën të famshme.