E kishit parë Aurela Hoxhën ‘ujë dhe sapun’? Modelja shfaqet si rrallëherë (FOTO) – AlpeGossip
E kishit parë Aurela Hoxhën ‘ujë dhe sapun’? Modelja shfaqet si rrallëherë (FOTO)

E kishit parë Aurela Hoxhën ‘ujë dhe sapun’? Modelja shfaqet si rrallëherë (FOTO)

Në daljet e saj e kemi parë të kuruar deri në detaje. Aurela Hoxha mbahet si një ndër femrat më fashionista shqiptare, por këtë herë ka sjellë një imazh ndryshe për ndjekësit e saj. Atë ‘ujë dhe sapun’.

Mdoelja është shfaqur krah vëllait të saj të cilit I uron ditëlindjen: ”Falenderoj Zotin që ma dhuroi një vëlla si ti. Në ditëlindjen tënde dua të të falënderoj që je vëllai më i mirë që dikush mund të shpresonte ta ketë.

Gëzuar ditëlindjen’, shkruan Aurela.