“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenca për LIKET vazhdon, ja kush VIP fiton vendin e parë sot (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenca për LIKET vazhdon, ja kush VIP fiton vendin e parë sot (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurenca për LIKET vazhdon, ja kush VIP fiton vendin e parë sot (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Dafina Zeqiri. Ajo ka marrë 40, 784 like

Gold Ag me 35,334 like

Afrona Dika me 2,682 like

Kristina Baki me 2, 152 like  Rudina Dembacaj me 1,535