600 TË FTUAR/ Zbulohet data e dasmës së Bleros dhe Afronës (FOTO) – AlpeGossip
600 TË FTUAR/ Zbulohet data e dasmës së Bleros dhe Afronës (FOTO)

600 TË FTUAR/ Zbulohet data e dasmës së Bleros dhe Afronës (FOTO)

Prej kohësh çifti i njohur i showbizit Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë  lajmëruar se këtë vit do ti japin fund beqarisë. Ata kanë rrëfyer se në shtator do të organizojnë një dasmë madhështore në zonën e Ranës së hedhur, ku do të jenë të ftuar 600 persona mes tyre dhe shumë personazhe të njohur VIP.

Ndërkohë pak ditë më parë Afrona bëri festën e  beqarisë në ishullin Santorini të Greqisë, dhe nëpërmjet postimeve të ndryshme ka zbuluar detaje të ndryshme në lidhje me ceremoninë e dasmës.

Ndërkohë, së fundmi nëpërmjet një postimi në Instagram Afrona ka zbuluar se dasma do të bëhet në datën 21 shtator.