Oriola Marashit as nuk ia ndjen fare, ”përvëlon” sërish! Ngre bluzën, ul tutat dhe tregon TANGAT për… (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashit as nuk ia ndjen fare, ”përvëlon” sërish! Ngre bluzën, ul tutat dhe tregon TANGAT për… (FOTO)

Oriola Marashit as nuk ia ndjen fare, ”përvëlon” sërish! Ngre bluzën, ul tutat dhe tregon TANGAT për… (FOTO)

Modelja Oriola Marashi është një ndër femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Ajo di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me pozat e saj provokuese, por edhe me komentet pikante që shkëmben me fansat e saj. Pasi publikoi një foto shumë seksi ditën e djeshme në Snapchat, të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme në Instagram ku shfaqet me një kostum sportiv, por pak më ndryshme nga mënyra se si mund t’i vishni ju.

Modelja bukuroshe ka ngritur bluzën me duar, ndërkohë që ka ulur tutat ku ka treguar të brendshmet e saj ngjyrë gri për fansat e saj. E sigurisht nuk mund të mos mungonte ai shikimi i saj sensual.