“KEMI PAS PUTHJE…”/ Në konkurencë për Jasminën, Andi dhe Princi i dedikojnë fjalë “dashurie” (VIDEO) – AlpeGossip
“KEMI PAS PUTHJE…”/ Në konkurencë për Jasminën, Andi dhe Princi i dedikojnë fjalë “dashurie” (VIDEO)

“KEMI PAS PUTHJE…”/ Në konkurencë për Jasminën, Andi dhe Princi i dedikojnë fjalë “dashurie” (VIDEO)

Para pak ditësh në “Për’puthen” u transmetua takimi i parë mes Jasminës dhe Princit. Ata të dy u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe madje Princi e bëri që të sfidonte frikën e saj më të madhe, të fluturonte me aeroplan. Mirëpo takimi mes tyre nuk u prit shumë mirë nga Andi, që ka qenë djali i parë që i ka rrëmbyer një puthje Jasminës.

Për shkak të gjithë këtyre arsyeve, Andi dhe Jasmina patën një përballje në fund të emisionit me njëri-tjetrin. Andi tha se është tërhequr nga Jasmina, sepse ka vënë re se të gjitha veprimet ajo i bën me një qëllim.

Ndërsa Jasmina tha se disa veprime ajo nuk mundet t’i bëjë me Andin, sepse ai nuk ja ka dhënë kurrë mundësinë, duke qenë se gjithmonë largohet i pari pas përfundimit të emisionit. Andi u justifikua me faktin se ka punë ndaj detyrohet të largohet me shpejtësi, teksa shtoi:

“Ai vërtetë e ka emrin Princ, por princi i vërtetë për ty jam unë”.

Më pas Andi i kërkoi Jasminës një takim të tretë për të sqaruar gjithçka me të. Në fund ai e puthi bukuroshen brune në ballë dhe tha se kjo është një shenjë afeksioni dhe admirimi.

Mirëpo para se Andi t’i kërkonte një takim të tretë edhe Princi i dhuroi Jasminës një fustan të bardhë dhe i kërkoi që të njihen më shumë bashkë me një takim tjetër.

Së fundmi, Jasmina ka publikuar në InstaStory, disa video ku dëgjohen dy djemtë teksa repojnë dhe i dedikojnë vargje asaj.

Me fjalët më të bukura, ata i shprehin pëlqimin dhe mund të themi se tani sfida shpallet e hapur.

Andi Artani: Kjo shkon për Jasminën: Nuk e di ku dole moj ti Jasmina, erdhe dhe më sulmove sikur Hiroshima, kemi pas puthje, kemi pas zveshje, por ma knaq zemrën kur ta shoh atë buzëqeshje. Ti e din që jam person i përpiktë, por do ta shohim se a do të dalim nga këtu çift.

VIDEO

Jam i gjatë si lis, sytë i kam si pis. Jena dalë me vallëzu, ma ke jep një “bejbi kiss”.

Princ Mile: Cuna erdhi dita që zërin të ma dëgjoni, në CD dhe diskotekë kudo që të shkoni. Ma nxiu jetën mësuesja se shkoja me vonesë, më priste me shkop në dorë, e ngacmoja Jasminën se kisha dashuri. Mësuesja për xhelozi më çonte në drejtori… Më hyri në qejf rakia dhe marijuana, por më shumë nga të gjitha më pëlqente Jasmina që filloi të më jepte mësim privat, nga 69 në 77. Cdo ditë më mësonte një mësim të ri, pa u lodhur më mësonte deri në çmendinë.”

VIDEO