“MË NDRYSHOVE JETË…”/ Ja si zgjedh Aurela Gaçe ta urojë për ditëlindje vajzën e madhe (FOTO) – AlpeGossip
“MË NDRYSHOVE JETË…”/ Ja si zgjedh Aurela Gaçe ta urojë për ditëlindje vajzën e madhe (FOTO)

“MË NDRYSHOVE JETË…”/ Ja si zgjedh Aurela Gaçe ta urojë për ditëlindje vajzën e madhe (FOTO)

Si sot 9 vite më parë, Aurela Gaçe, u bë nënë për herë të parë. ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Grace. Në këtë ditë speciale, artistja i ka dedikuar vogëlushes fjalët më të ngrohta, që vetëm një nënë mund të shkruaj për fëmijën e tij.

Gaçe ka publikuar në Instagram një foto të vajzës dhe përkrah saj ka bërë urimin e veçantë për ditëlindje.

“9 vjet më parë erdhe në jetën tonë, Grace, Hiri i Perëndisë. Prandaj të quajtëm kështu, sepse ardhja jote është bekim e hir për jetët tona.

Më dhe statusin e nënës, më ndryshove jetën. Jetofsh e gëzofsh jetën, gëzimi ynë i parë”, ka shkruar Aurela.