As në shi, as kur vishet klasik, këngëtari shqiptar s’heq dorë nga biçikleta (FOTO) – AlpeGossip
As në shi, as kur vishet klasik, këngëtari shqiptar s’heq dorë nga biçikleta (FOTO)

As në shi, as kur vishet klasik, këngëtari shqiptar s’heq dorë nga biçikleta (FOTO)

Këngëtari i West Side Family, Landi Fornia, e ka treguar gjithnjë që është një tip sportiv. Nisur edhe nga format trupore që ka, nuk është çudi që Landi merret me palestër, kujdeset për vete dhe madje edhe për ambientin.

Në një foto që Iconstyle.al siguroi, këngëtari shfaqet me biçikletë në Tiranë, me siguri duke shkuar në punë.

I veshur klasik, me këpucë dhe pardesy në ngjyrë të zezë, Landi ka zgjedhur mjetin më të përshtatshëm për të udhëtuar në një qytet si Tirana që ka shumë trafik.

Edhe pse po vesonte pak shi edhe pse me një stil klasik, kjo nuk e pengoi Landin të zgjedhë biçikletën dhe të heqë dorë nga makina.