FANSAT I DALIN NË MBROJTJE/ Aktorja e njohur në situatë të vështirë pas publikimit të fotove intime – AlpeGossip
FANSAT I DALIN NË MBROJTJE/ Aktorja e njohur në situatë të vështirë pas publikimit të fotove intime

FANSAT I DALIN NË MBROJTJE/ Aktorja e njohur në situatë të vështirë pas publikimit të fotove intime

Së fundmi aktorja Amanda Seyfried është bërë pjesë e një situate shumë të sikletshme, pasi disa foto të vjetra të saj janë ripublikuar. Ylli i ‘Mamma Mia’ shfaqet në momente tepër intime tek shkrepjet në fjalë, por ndryshe nga sa ka ndodhur më herët me ngjarje të njëjta, fansat i janë kundërvënë. Shumica e kanë mbrojtur me anë të komenteve duke bërë thirrje që fotot të mos shpërndahen. “VIP-at janë njerëz si të gjithë ne, këto janë të tepërta, ata kanë ndjenja dhe intimitetin e tyre”,-janë disa nga fjalët e shkruara.

Vetë Amanda nuk ka reaguar ende për këtë çështje, por pas gjithë mbrojtjes që i është drejtuar në rrjete sociale me siguri përballja e saj me mediat do të jetë më e lehtë.