”UNË NUK PO E FSHEH QË PRES NJË FËMIJË”/ Anxhelina Hadërgjonaj na habit të gjithëve me deklaratën (FOTO) – AlpeGossip
”UNË NUK PO E FSHEH QË PRES NJË FËMIJË”/ Anxhelina Hadërgjonaj na habit të gjithëve me deklaratën (FOTO)

”UNË NUK PO E FSHEH QË PRES NJË FËMIJË”/ Anxhelina Hadërgjonaj na habit të gjithëve me deklaratën (FOTO)

Anxhelina, njëra nga bukuroshet e familjes Hadërgjonaj e cila gjithashtu është dhe tepër e njohur në Amerikë, është një personazh tepër i dashur për publikun shqiptar.

Ajo është tepër aktive në rrjetet sociale ku gjatë gjithë kohës merr vëmendjen e ndjekësve të saj me anë të postimeve që bën. Bukuroshja poston shumë shpesh momente nga jeta e saj private dhe udhëtimet që bën.

Së fundmi ajo vërtet ka arritur të marrë një vëmendje të madhe prej publikut dhe këtë gjë e ka bërë e anë të një postimi tepër të veçantë.

Ajo ka shkruajtur: Përshkak se të gjithë vazhdojnë më pyesin… Fillimisht unë nuk po e fsheh që pres një fëmijë dhe s’do ta bëja kurrë. Unë thjesht nuk mendoja se i përkiste askujt, plus doja të konfimohesha njëherë për mirëqënien e fëmijës tim para se ta sillja këtë temë në rrjetet sociale. Por po, ne presim një fëmijë dhe data e lindjes është 20 qersor 2020. Nuk e prisja këtë gjë por do të jemi gati dhe së shpejti do të organizojmë dhe një festë për të treguar gjininë e bebit. Dhe po, kjo është një gënjeshtër e madhe dhe unë e mora këtë postim nga një shoqe e imja e cila më bëri të reagojë njesojë si ju.

Pra, bukuroshja na bëri një lojë të gjithëve dhe në fund e mori atë çfarë mund të ishte duke kërkuar, vëmendjen. /AlpeGossip.al