Ronela na tregon prapaskenat e këngës së saj më të fundit: Shpirti ma di sesa kam… (VIDEO) – AlpeGossip
Ronela na tregon prapaskenat e këngës së saj më të fundit: Shpirti ma di sesa kam… (VIDEO)

Ronela na tregon prapaskenat e këngës së saj më të fundit: Shpirti ma di sesa kam… (VIDEO)

“Do ta luj’ mban titullin klipi më i fundit i Ronela Hajatit i cili ka tërhequr goxha vëmendje. Por pas gjithë rezultatit që shohim në një klip, qëndron një staf i plotë dhe momente të ndryshme pikante. Pikërisht këtë na zbulon edhe Ronela duke publikuar në ‘Instagram’ një moment shumë të shkurtër të xhirimeve, që duket se i ka shijuar vërtetë shumë. “Shpirti ma di sa kemi qeshur atë ditë…”, – ka shkruar ajo teksa në video dallohen kalimtarët që shohin kuriozë se çfarë po ndodh.

Shpirti ma di sa kemi qeshur ate dite…. #staypositive -DO TA LUJ- 😂🐥 @talelliproduction

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

 

😂😂😂😂

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on