“Jam NANA, m’trego mu ti”! Rezart Veleshnja zbulon të vërteten e videove të taksistit që çmendi Instagramin – AlpeGossip
“Jam NANA, m’trego mu ti”! Rezart Veleshnja zbulon të vërteten e videove të taksistit që çmendi Instagramin

“Jam NANA, m’trego mu ti”! Rezart Veleshnja zbulon të vërteten e videove të taksistit që çmendi Instagramin

ëse nuk keni parë videot e taksistit, atëherë kot që keni INSTAGRAM.

Jo për ndonjë gjë, por ai është bërë viral në Instagram dhe jo vetëm, pasi i janë publikuar shumë video nga persona anonimë, video në të cilat flet për eksperiencat e tij seksuale, duke përdorur shprehje epike.

Këto shprehje i kanë përdorur edhe shumë personazhe të njohur publikë në fotot apo videot e tyre, por 3 aktorët e njohur të Portokallisë, Rezart Veleshnja, Erblin Bajko dhe Aleksandër Grami kanë vendosur të konsumojnë diçka për të pirë me “NANËN”, emri i vërtetë i të cilit është Avni.

Rezarti ka publikuar një video me miqtë e tij dhe ata thonë se Avnia i ka bërë videot kastile, e këtë gjë e konfirmon edhe vetë taksisti në video, me siguri për ta bërë më interesante atë.