PO FESTON SHËN VALENTININ/ Tayna zgjodhi mënyrën më të çuditshme për të na treguar se është e dashuruar – AlpeGossip
PO FESTON SHËN VALENTININ/ Tayna zgjodhi mënyrën më të çuditshme për të na treguar se është e dashuruar

PO FESTON SHËN VALENTININ/ Tayna zgjodhi mënyrën më të çuditshme për të na treguar se është e dashuruar

Në ditën e të dashuruarëve kur të gjithë çiftet i shprehin dashurinë njëri-tjetrit me dedikime unike e plot emocion, ka dhe nga ata që e ruajnë në fshehtësi gjithë gëzimin e planet që kanë për Shën Valnetinin.

Teksa pamë disa nga çiftet e showbiz-it shqiptar që publikuan foto në prani të njëri-tjetrit dhe me fjalët më të përzgjedhura të dashurisë, shohim edhe nga ata që japin grimca të vogla e dyshuese nga kjo ditë.

Tayna po na bën kuriozë… Pasi ka postuar një story “Hapy ValenTayna” , ka vijuar me ambjente festive e shoqëror. Por së fundmi ka publikuar në insta story dy këmbë që bashkohen.  Të jetë vallë edhe Tayna duke festuar Shën Valentinin?! ALPEgossip.al

View this post on Instagram

A rare picture of me showing no skin☺️

A post shared by Tayna (@tayna) on