Ndjekësi e quan barbon dhe mendjemadh, Bes Kallaku i kthen përgjigjen epike: Skena lek... (FOTO) - AlpeGossip
Ndjekësi e quan barbon dhe mendjemadh, Bes Kallaku i kthen përgjigjen epike: Skena lek… (FOTO)

Ndjekësi e quan barbon dhe mendjemadh, Bes Kallaku i kthen përgjigjen epike: Skena lek… (FOTO)

Bes Kallaku ka sjellë bashkëpunimin më të fundit me Gent Fatalin nën titullin “Na vjen dita”.

Në videoklipin e këngës së fundit, Bes kallaku vjen në versionin e një mafiozi “si Xhon Goti me çuna prej Miloti” dhe sigurisht që e ka promovuar shumë këngën në Instagram ku përveç komenteve pozitive një fans ka lënë një koment aspak të hijshëm në të cilin shkruan:

“Na myti mendjemadhësia e barbonllëku i shqiptarëve”.

Ky koment si ka pëlqyer aspak Besit i cili ia ktheu me ironi siç shumë veta komentojnë në faqe të ndryshme:

“Po pra, ne skena lek për buk, kta bojn klipe”.