ISH-BANORJA E “BIG BROTHER”/ Genta tregon dhuratat luksoze që i ka bërë “skifteri” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
ISH-BANORJA E “BIG BROTHER”/ Genta tregon dhuratat luksoze që i ka bërë “skifteri” (FOTO+VIDEO)

ISH-BANORJA E “BIG BROTHER”/ Genta tregon dhuratat luksoze që i ka bërë “skifteri” (FOTO+VIDEO)

Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi është një nga personazhet më të ndjekur në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video që shkaktojnë komente të shumta.

Ditën e sotme me anë të disa postimeve në Instastory, Genta ka ironizuar blogerët e Instagramit.

Duke folur anglisht, ish-banorja ka treguar veshjen, makeupin dhe dhuratat që i ka bërë “skifteri”.

Në fund Genta tregon edhe një zarf me para dhe shkruan: “Te miat jane keto te hekurit, te tjerat jane per te shitur p…. ne instagram se jam goc me shume followersa”.