SI DY PIKA UJË/ Adelina uron të ëmën për ditëlindje dhe duken motra binjake (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJË/ Adelina uron të ëmën për ditëlindje dhe duken motra binjake (FOTO)

SI DY PIKA UJË/ Adelina uron të ëmën për ditëlindje dhe duken motra binjake (FOTO)

Në familjen e Adelina Tahirit, sot është një ditë shumë e veçantë pasi nëna e saj feston ditëlindjen  Këngëtarja ka publikuar një foto të së ëmës dhe të atit në profilin e saj në “Instagram” teksa përkëdhelin djalin e saj dhe bën dedikimin emocionues:

Mami e dashur! Çfarëdo që të them do ishte shumë e vogël, çdo urim i imi do ishte asgjë me atë ç’ka ndjej dhe me atë çfarë meriton ti, dua të jetosh sa malet, të jesh e lumtur gjithmonë, do doja në jetë të jem të paktën 30% një nënë si ty! Ti më mësove të dua, të respektoj dhe të vlerësoj ! Faleminderit që egziston. Të do vajza jote Adelina”