NUK DO TA BESONI DOT/ Ish banorja e “Big Brother” tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë SEKS (VIDEO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI DOT/ Ish banorja e “Big Brother” tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë SEKS (VIDEO)

NUK DO TA BESONI DOT/ Ish banorja e “Big Brother” tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë SEKS (VIDEO)

Ish-banorja e Big Brother Xhensila Pere vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pse vitet kalojnë pa u kuptuar. Ajo është një vajzë shumë e drejtëpërdrejtë dhe shquhet për këtë.

E ftuar në emisionin “Adrenalinë” me moderatore Ueda Kullakshin Xhensila ka rrëfyer gjëra shumë karizmatike për IN Tv. Qarkullonin fjalë se Xhensila ka kryer marrëdhënie seksuale mbi një devè, por mesa duket gjithçka ka qënë vetëm pjellë e imagjinatës së shfrenuar të Xhensilës. Ajo ka sqaruar për IN Tv se kjo gjë nuk është e vërtetë por duke i lënë vend imagjinatës për më shumë. Për të zbuluar gjëra të tjera rreth Xhensilës ndiqni intervistën e mëposhtme: