PAMJET NGA FESTA ME TORTË DHE TULLUMBACE/ Djali i Afërditës feston ditëlindjen e parë, ja si e uron bekimin e saj – AlpeGossip
PAMJET NGA FESTA ME TORTË DHE TULLUMBACE/ Djali i Afërditës feston ditëlindjen e parë, ja si e uron bekimin e saj

PAMJET NGA FESTA ME TORTË DHE TULLUMBACE/ Djali i Afërditës feston ditëlindjen e parë, ja si e uron bekimin e saj

1 vit me shumë dashuri dhe gëzim duket se ka kaluar shpejt për Afërditën dhe Jakub që në mars të vitit të kaluar u bënë prindër për herë të parë.

Mami Afërdita ka ndarë mëngjesin e sotëm fotot e vogëlushit të saj që rritet dita ditës, shoqëruar me një urim plot dashuri.

“Gëzuar ditëlindjen Sky Blue Kindl. Bekimi ynë më i madh, nuk e kishim idenë se mund të donim kaq shumë ndonjëherë”, ka shkruar Dreshaj.

Që prej momentit kur dyshja u bënë prindër kanë ndarë momentet më të ëmbla me Sky, duke treguar se kjo eksperiencë është më e bukura ndonjëherë në jetë.