ASKUJT NUK IA MERRTE MENDJA/ Bleona po bën gati bashkëpunimin e radhës me këngëtarin e njohur... (VIDEO) - AlpeGossip
ASKUJT NUK IA MERRTE MENDJA/  Bleona po bën gati bashkëpunimin e radhës me këngëtarin e njohur… (VIDEO)

ASKUJT NUK IA MERRTE MENDJA/ Bleona po bën gati bashkëpunimin e radhës me këngëtarin e njohur… (VIDEO)

Alban Ramosaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re “Ëndrrat e mia”që po rezulton mjaft e suksesshme dhe ka marrë me mijëra komente pozitive.

View this post on Instagram

“ËNDRRAT E MIA”, OUT NOW!! (Link in bio)…

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Por duket se shumë shpejt ai do të bashkëpunojë me një tjetër yll që po bën namin në Billboard-in amerikan, Bleona Qeretin.

Ka qënë vetë Bleona ajo që me anë të një komenti ka hedhur dyshimet për një bashkëpunim mes tyre.

Ndërkohë Albani e ka postuar në një Instastory komentin e këngëatres ku shkruan: “Të radhës e kemi bashkë yll!”

Ata nuk kanë dhënë më shumë detaje, por mezi presim të dëgjojmë bashkëpunim e tyre!