FËMIJËT FESTOJNË 1 QERSHORIN/ Vip-at pushtojnë “Instagramin” me foto dhe dedikime prekëse – AlpeGossip
FËMIJËT FESTOJNË 1 QERSHORIN/ Vip-at pushtojnë “Instagramin” me foto dhe dedikime prekëse

FËMIJËT FESTOJNË 1 QERSHORIN/ Vip-at pushtojnë “Instagramin” me foto dhe dedikime prekëse

1 qeshori njihet si festa e fëmijëve dhe ditën e sotme ata kanë pushtuar gjithë mediat dhe rrugët. Jo vetëm që sot shohim kudo aktiviteve por prindërit  vip nuk i kanë kyrsyer urimet nëpë rrejtet sociale.

Personazhet e njohur nuk kanë nguruar të publikojn një foto me vogëlushët e tyre dhe të bëjnë dedikime mjaftë të ëmbla dhe prekëse prandaj mos qani kur ti shihni.

Prandaj gjtihçka duhet të shihni sot janë pikërisht këto pozat virale të “Instagramit”. Njihuni  me vip-at dhe dedikimet e tyre emocionuese.

Erion Isai

Zaimina Vasjari

Jul Deda

Visjan Ukcenaj

Rudina Dembacaj

AlpeNews.al