POZA NGA CELEBRIMI! Gaz Paja dhe partnerja i thonë “PO” njëri-tjetrit (FOTO) – AlpeGossip
POZA NGA CELEBRIMI! Gaz Paja dhe partnerja i thonë “PO” njëri-tjetrit (FOTO)

POZA NGA CELEBRIMI! Gaz Paja dhe partnerja i thonë “PO” njëri-tjetrit (FOTO)

Aktori i njohuri humorit, Gaz Paja, i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tij në martesë, ditën e sotme. Në tarracën e bashkisë së Tiranës, çifti ka zgjedhur ti thotë ‘Po’ njëri-tjetrit përgjithmonë, në një ceremoni ku ka qenë Erion Veliaj, ai i cili ka celebruar çiftin. Natën e sotme pritet të mbahet dhe dasma e madhe e cila do të bëjë bashkë të gjithë familjarët dhe njerëzit e dashur të dyshes, për të festuar këtë moment special në jetën e tyre.