KARANTINA E VIP-AVE/ Serenatë nga njeriu i zemrës dhe lojra me…bretkosën! (FOTO) – AlpeGossip
KARANTINA E VIP-AVE/ Serenatë nga njeriu i zemrës dhe lojra me…bretkosën! (FOTO)

KARANTINA E VIP-AVE/ Serenatë nga njeriu i zemrës dhe lojra me…bretkosën! (FOTO)

Si çdo ditë tashmë edhe sot do ju sjellim disa nga momentet që kanë kaluar VIP-at në karantinë.

Izolimi në shtëpi po ju bën mirë VIP-ave pasi ata po gjejnë mënyra të ndryshme për kalimin e  kohës të mbyllur në shtëpi. Disa duke mësuar për të gatuar e disa duke u argëtuar sipas dëshirës.

Alpe.news ju sjell disa nga momentet e karantinë së vipave sot.

Klea Huta e kaloi një pjesë tëbkarantinës së saj duke dëgjuar një serenatë nga bashkëshorti i saj tashmë Elgid Doda.

Oriola Marashi e ka kaluar një pjesë të karantinës së saj duke u arratisur nga shtëpia me makinë, por gjithsesi i ka  marr masat është paisur me dorashka për mos marrë virusin.

Noyzi e kaloi një pjesë të karantinës së tij me Varrosin. Ku të dy po luanin me një bretkosë që ndodhej në oborrin e shtëpisë së Noyzit.

Agnesa Vuthaj e ka kaluar një pjesë të karantinës së saj dukë bër smoothie.

Aulona Musta e ka kaluar një pjesë të kohës duke u stërvitur dhe në instastoryn e saj fton të gjitha vajzat të ngrihen për stërvitje mos rrinë gjithë ditën shtrirë.

Tayna po mundohet ta mbajë trupin në formë në këto kohë karantine dhe ë instastoryn e saj na trregon korsen e belit që e ka me shumë merak që mos marrë shumë kile në këto ditë izolimi.