Dafina i bën TWERK” Ledrit në koncert. Dy këngëtarët përqafohen dhe… (VIDEO) – AlpeGossip
Dafina i bën TWERK” Ledrit në koncert. Dy këngëtarët përqafohen dhe… (VIDEO)

Dafina i bën TWERK” Ledrit në koncert. Dy këngëtarët përqafohen dhe… (VIDEO)

Miq të mirë apo do kthehen sërish bashkë?! Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri para disa vitesh ishin një nga çiftet më të bukur në vendin tonë, por lidhja e tyre përfundoi pas një sherri të ish të fejuarit të Dafinës me Ledrin. Të dy artistët nuk kanë folur prej kohësh, por mesa duket ata kanë bërë “armëpushim” dhe mbrëmjen e kaluar kanë ndarë skenën bashkë gjatë një koncerti në Ulqin.

Së fundmi, ata janë parë duke performuar në një klub nate në Ulqin, ndërsa në videot e publikuara shihet teksa Dafina i bën “twerk” Ledrit.Gjithashtu në fund të performancës dy këngëtarët kanë përqafuar dhe puthur njëri-tjetrin, pasi Ledri i fshin djersët asaj.