NDODH EDHE KËSHTU! Fansat e Luanës, i KUNDËRVIHEN KEQ Kim Kardashian: Kopjace… (FOTO) – AlpeGossip
NDODH EDHE KËSHTU! Fansat e Luanës, i KUNDËRVIHEN KEQ Kim Kardashian: Kopjace… (FOTO)

NDODH EDHE KËSHTU! Fansat e Luanës, i KUNDËRVIHEN KEQ Kim Kardashian: Kopjace… (FOTO)

Luana numëron 1 milionë ndjekës në faqen e saj të Instagram dhe duket se pjesa më e madhe e tyre janë besnikë ndaj moderatores.

Këtë e treguan edhe me postimet e fundit duke iu kundërvënë Kim Kardashian për fustanin që mbante veshur gjatë paraqitjes në Met Gala. Sipas tyre ajo ka kopjuar Luanën pasi ka qenë kjo e fundit që ka veshur një fustan të tillë, para saj. Kanë të drejtë apo jo, këtë nuk dimë ta themi.