“Do të tregosh b****, por …”/ E akuzon për PHOTOSHOP, Rashel Kolaneci lë me “gisht në gojë” komentuesin (FOTO) – AlpeGossip
“Do të tregosh b****, por …”/ E akuzon për PHOTOSHOP, Rashel Kolaneci lë me “gisht në gojë” komentuesin (FOTO)

“Do të tregosh b****, por …”/ E akuzon për PHOTOSHOP, Rashel Kolaneci lë me “gisht në gojë” komentuesin (FOTO)

Shpesh herë Rashel Kolaneci bie ‘pre’ e gojëve të liga’, të cilët e akuzojnë se përdor photoshop, por ajo di mjaft mirë tu kthejë përgjigjen e duhur. Në këto raste ajo tregohet mjaft e sjellshme ndryshe nga shumë vajza të showbiz-it të cilat u kthehen komentuesëve me gjuhën që herë herë e meritojnë.

Edhe sot në foton e postuar nga Rashel, ku shihet vërtet seksi, ajo merr komente ku i shkruajnë se ka përdorur ‘photoshop’.

“Numri i kembes 40 ose 41 hahah kembe elefanti..??????? ai momenti ku do te tregosh b*** dhe harron ti besh photoshop kembes hahhah bukur bukur”, shkruan komentuesi, teksa merr këtë përgjigje nga Kolaneci:

“39.5 e kam kemben e madhe per bazament??” Epo të paktën nuk fshin komentet si shumë të tjerë.