PAS HUNDËS/ Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe nuk njihet më (FOTOT) – AlpeGossip
PAS HUNDËS/ Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe nuk njihet më (FOTOT)

PAS HUNDËS/ Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe nuk njihet më (FOTOT)

Pak ditë më parë Efi realizoi dëshirën që kishte prej kohësh që ishte rimodelimi i hundës së saj. Por shumë shpejt ish-konkurrentja e “Përputhen” ka bërë dhe një ndryshim tjetër në pamje.

Pas hundës, Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe

Ajo ka vendosur të ndryshojë modelin e flokëve duke u shfaqur me baluke.

Pas hundës, Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe

Me këtë pamje të re Efi thuajse nuk njihet fare, por si gjithmonë duket shumë bukur.

Pas hundës, Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe

“Ishte koha për një ndryshim”, është shprehur Efi.

Pas hundës, Efi bën një tjetër ndryshim në pamje dhe