“JE AKTOR I PAPARË”/ Luizi i kthehet Mikelës: Nuk ke parë gjë akoma, kur të hy në aktrim këtu do shohësh… – AlpeGossip
“JE AKTOR I PAPARË”/ Luizi i kthehet Mikelës: Nuk ke parë gjë akoma, kur të hy në aktrim këtu do shohësh…

“JE AKTOR I PAPARË”/ Luizi i kthehet Mikelës: Nuk ke parë gjë akoma, kur të hy në aktrim këtu do shohësh…

Teksa po flisnin se kush do të largohet përfundimisht nga shtëpia më e famshme në Shqipëri mbrëmjen e sotme, Mikela i thotë Luizit se është “një aktor i paparë”.

Këngëtari i shprehet se ende nuk ka parë asgjë dhe se kur të nisë aktrimin ‘do të shohë luftë’.

Pjesë nga biseda:

Luizi: E pyeti Olta Kiarën ‘ba me ikë Luizi a mërzitesh?’, e ajo tha ‘normal që mërzitem’

Efi: E u kënaq ky, ndërkohë ajo e kishte fjalën që mërzitet për të gjithë, kushdo që të iki do i vinte keq

Luizi: Sa e keqe është

Efi: Po ashtu e tha

Luizi: Po lene të bëj qejf, ça të bëra, unë bukë e groshë jam duke ngrënë

“Është si sëmundje ngjitëse, si pandemi”/ Luizi i ka shpallur ‘luftë’ Oltës (VIDEO)
Mikela: Je aktor i paparë

Luizi: Unë?

Mikela: Bravo të qoftë

Luizi: Nuk ke parë gjë. Nuk kam hy në aktrim, kur të hy në aktrim këtu do shohësh luftë

Mikela: Ti ke hyrë që më datë 24. Aty në luftë je vetvetja, se gjithë këto të tjerat i ke aktrim