DO JETË NË BIG BROTHER VIP 3 ME OLSIN? Egli tregon të vërtetën – AlpeGossip
DO JETË NË BIG BROTHER VIP 3 ME OLSIN? Egli tregon të vërtetën

DO JETË NË BIG BROTHER VIP 3 ME OLSIN? Egli tregon të vërtetën

Prej kohësh në rrjet është përfolur se brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 3” do shohim edhe ish çiftin Olsi Bylyku dhe Egli Tako.

Gjithsesi, duket se kjo nuk ka gjasa të ndodhë. Në një seri me pyetje-përgjigje me ndjekësit në Instagram, Egli ka deklaruar se nuk do hyjë në BBV duke shtuar se ka një vit plot ëndrra dhe objektiva përpara që duhet t’i realizojë.