Klea Huta del pa “make up”/ Fytyra e saj “si bebe” na fiksoi të gjithëve (FOTO) – AlpeGossip
Klea Huta del pa “make up”/ Fytyra e saj “si bebe” na fiksoi të gjithëve (FOTO)

Klea Huta del pa “make up”/ Fytyra e saj “si bebe” na fiksoi të gjithëve (FOTO)

Prezantuesja Klea Huta nuk ka hezituar të publikojë në llogarinë e saj në Instagram një foto pa make up. Me flokët natyrale e të kapura bisht, Klea ka treguar pamjen e saj pas vrapit të mëngjesit e krejtësisht pa make up.

Jo se këngëtarja e “Bla Bla” përdor shpesh make up televiziv por kësaj here shfaqet kaq natyrale dhe portreti i saj pa make up na u duk fiks si fytyra e adhurueshme e një bebusheje.

Klea, e cila njihet për bukurinë e saj “bio” pritet që shumë shpejt t’i rikthehet ekranit të televizionit pasi do të prezantojë emisionin e ri “Vip Club” që do të shfaqet së shpejti në Top Channel, ku do të tregojë jetën e personazheve të njohur shqiptar të suksesshëm në botë. Sa i përket jetës personale, 25-vjeçarja prej më shumë se 2 vitesh po jeton historinë e saj të dashurisë me producentin e njohur të muzikës shqiptare Elgit Doda.