TI KENI PARASYSH/ Ja çfarë do të blinte kryeredakroja e Vogue tek Zara (FOTO) – AlpeGossip
TI KENI PARASYSH/ Ja çfarë do të blinte kryeredakroja e Vogue tek Zara (FOTO)

TI KENI PARASYSH/ Ja çfarë do të blinte kryeredakroja e Vogue tek Zara (FOTO)

Jemi zyrtarisht në vjeshtë dhe jemi të bindur se edhe ju po i shtyni sa të mundeni pazaret e stinës. Nuk ju vëmë faj. Duhet të keni parasysh trendet e reja, buxhetin dhe me dhjetëra faktorë të tjerë që ju pengojnë të jeni merrni iniciativën e të blini Kështu që, për t’ju ndihmuar pakëz, kombinuam dy nga lojtarët më të fuqishëm në modë për momentin: Anna Wintour dhe Zara.

Anna, kryeredaktorja e Vogue, s’ka veshur kurrë diçka nga Zara, por zgjedhjet e saj mund t’i përkthejmë në veshje të përballueshme dhe lehtësisht të gjetshme.

Diçka prej lëkure që bie në sy

Kostum stofi

Fustan treçerekësh me print

Diçka me kuadrata

Çizme të rrudhosura

Fustane me pala

Print me lëkurë kafshësh