Alba Hoxha për Albi Nakon do jetë gjithmonë një Klaudia e dytë/ Ja ka thënë “troç” në sy balerinës (VIDEO) – AlpeGossip
Alba Hoxha për Albi Nakon do jetë gjithmonë një Klaudia e dytë/ Ja ka thënë “troç” në sy balerinës (VIDEO)

Alba Hoxha për Albi Nakon do jetë gjithmonë një Klaudia e dytë/ Ja ka thënë “troç” në sy balerinës (VIDEO)

Pas ndarjes nga Klaudia Pepa, Albi Nako po përflitet për një lidhje të mundshme mes Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha dhe këto zëra kanë nisur pasi dyshja janë parë shpesh në publik nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Asnjëri prej tyre nuk e pranoi kurrë diçka të tillë, por ‘gojët e liga’ ende mendojnë se dyshja ka një lidhje.

Mirëpo si duket Alba në syrin e Albit do jetë gjithmonë një Klaudia e dytë dhe këtë ja ka thënë para të gjithëve në një nga netët e “Dance with me” në vitin 2016. Mjafton vetëm një ‘xhiro e vogël’ nga Instagrami i Albës dhe do e shihni edhe vetë në videon e postuar nga vetë balerina. Por mos u lodhni se ne të intv.al ju ‘dërgojmë’ direkt te videoja, ku Albi shprehet kështu:

“Më vjen mirë që Alba ka marrë si model, si pikë referimi Klaudian dhe ka për të ecur shumë, në mënyrën sesi ekzekuton, bravo!”

E lumtur … @albi_nako 🙏🏼 Part 2 #dancewithme

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on