KELVI LARGOHET NGA TOP CHANNEL/ Zbulohen PRAPASKENAT: Sherri me Dojnën dhe… – AlpeGossip
KELVI LARGOHET NGA TOP CHANNEL/ Zbulohen PRAPASKENAT: Sherri me Dojnën dhe…

KELVI LARGOHET NGA TOP CHANNEL/ Zbulohen PRAPASKENAT: Sherri me Dojnën dhe…

Kelvi Kadilli edhe Donja Mema ishin dy prezatuesit që patën sukses dhe nga më të përfolurit në drejtimin e emisionit “Pop Culture” në televizionin Top Channel.

Mirëpo, prej tre ditësh nëpër portalet qarkullojn lajmet se Kelvi Kadilli nuk do jetë më pjesë e emisionit ndërsa Donja ka konfirmuar se edhe për sezonin e ri ajo do të prenzatoj emisionin, madje dhënë edhe detaje mbi orarin e transmetimit.

Ata janë dalluar gjithmonë në media për miqësin e ngushtë duke realizuar edhe sete të ndryshme fotosh. Dy moderatorët shihen shumë aktiv në rrjetin social Instagram ku edhe postojn foto të njëri -tjetrit.

Por duket se ka pasur një krisje në marrëdhenie. Burime pranë AlpeNews.al kanë treguar se ësht1% parë shpesh duke debatuar në korridoret e “Top Channel”.

Dyshohet se arsyeja e sherrit ishte pasi Dojna kërkon të bëhet autorja e programit, gjë e cila mesa duket nuk i ka pëlqyer aspak Kelvi.

Përgatiti: AlpeNews.al