TETË TRENDET E 2018/ “Rregulloni” gabimet! Këto janë modelet e duhura edhe për sezonin e vjeshtës (FOTO) – AlpeGossip
TETË TRENDET E 2018/ “Rregulloni” gabimet! Këto janë modelet e duhura edhe për sezonin e vjeshtës (FOTO)

TETË TRENDET E 2018/ “Rregulloni” gabimet! Këto janë modelet e duhura edhe për sezonin e vjeshtës (FOTO)

Nuk ka asgjë me te mire se fillimi i sezonit të ri të vjeshtës për te menduar për gardërobën, momenti i duhur për te lënë pas shpatullave gabimet gjatë gjithë vitit e duke ndjekur koleksionet të cilat sygjeruan stilistet e njohur.

Çdo sezon karakterizohet nga trende të reja, dhe nëse disa prej tyre “veniten” po brenda atij sezoni, shumë tendenca të tjera u mbijetojnë kohës.

Me këtë fenomen ndoshta jeni përballur dhe vetë, kur keni blerë diçka vetëm se ka qenë në modë për momentin, por pak kohë më pas nuk keni mundur ta vishni më pasi kemi bërë zgjedhjen jo të duhur.

Megjithatë prurjet që solli  viti  2018 nuk janë nga ato trende që dalin menjëherë nga moda por do të na shoqërojnë deri në sezonin  e vjeshtës.

Jeni në kohë të rregulloni gabimet redaksia e AlpeNews.al  ju njeh me disa nga trendet e vitit 2018 që do të jenë prezent edhe në sezonin e vjeshtës.

Ngjyra Pink

Modelet me Kuadrata

Copat me Xixa

Prerjet Simetrike

 

Copa e Plasmasit

Syzet me Ngjyra

Printet me lëkurën e kafshëve

 

Çantat Oversize

Përgatiti: AlpeNews.al