“TËRBON FANSAT”/ Ul pantallonat dhe tregon të pasmet, Keisi do t’ju heq trurin me këtë foto – AlpeGossip
“TËRBON FANSAT”/ Ul pantallonat dhe tregon të pasmet, Keisi do t’ju heq trurin me këtë foto

“TËRBON FANSAT”/ Ul pantallonat dhe tregon të pasmet, Keisi do t’ju heq trurin me këtë foto

Keisi Medini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara nga mediat. Ajo ka marr vëmendjen e publikut me fotot e sa provokuese dhe me jetën e saj private.

Ajo është vajza e këngëtarit të njohur Sabiani dhe mesa duket do të ndjekë rrugën e të atit dhe shumë shpejt do i futet muzikës. Për momentin Keisi është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë publikon foto të ndryshme që tërheqin shumë vëmendjen.

Së fundmi Keisi i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj me një foto të nxehtë, ku ka ulur pantallonat dhe ka treguar të pasmet e saj seksi.

You Should Let Me Be Right For A Minute 🦋

A post shared by Keisi Meidini ⚜️ (@casseyofficial) on

Në përshkrim të kësaj fotos ajo ka shkruar: “Më lini të jem e drejtë për një minutë” .